Строительный портал "bmarketingriobamba.com". Ремонт и строительство. Стройматериалы. Каталог | Добавить ссылку | Добавить статью | Карта




Котли тривалого горіння - альтернатива газовому опаленню

Якщо у вас немає технічної можливості провести газ, або найближча газова магістраль знаходиться далеко, то газифікація може бути економічно недоцільна і для опалення підійдуть такі джерела тепла, як дрова, вугілля або електрика.

Розглянемо переваги сучасних водогрійних котлів на базі доступних джерел енергії:

Котел на дровах - свобода від тарифів на газ і найнижча собівартість тепла на ринку опалювального обладнання.

Котел на пеллетах - дає практично таку ж собівартість тепла, як у звичайного котла на дровах, але зі зручністю повної автоматизації горіння.

При виборі котла на твердому паливі слід керуватися одним важливим параметром - часом автономної роботи без додавання нової порції дров.

Всім нам хочеться якомога рідше відвідувати котельню, щоб підкинути дрівцят. Це, звичайно, не стосується деяких власників камінів, яким ритуал підкидання дров у камін приносить чимало задоволення.

Звичайні котли на твердому паливі можуть працювати на максимальному завантаженні не більше 2-3 годин, тому власник звичайного котла змушений міняти свій розпорядок дня, а отже витрачати додатковий час для того, щоб у домі завжди було тепло і затишно, що помітно під ранок, коли будинок встигає охолонути.

Нові технології піролізного горіння дозволили збільшити час автономної роботи котла на твердому паливі до 10 годин.

Тепер котли на дровах тривалого горіння, на додаток до своєї ефективності, вже комфортні та економні (з повним згорянням).

Чому ж можуть працювати на одній закладці палива всю ніч?

Зрозуміло, час роботи піролізного котла може вимірюватися в деяких межах залежно від багатьох чинників, а саме: від температури на вулиці, від бажаної температури в приміщенні, від утеплення будинку, від вологості деревини, а також від того, як спроектована і змонтована система опалення.

Але безперечно одне - піролізні котли в кілька разів ефективніше традиційних котлів на твердому паливі.



Як правило, будь-які дрова містять деяку кількість води. При спалюванні вологих дров, важко досягти таких високих температур, як при спалюванні отриманого газу з цих дров, тому що частина тепла йде на випаровування води. А підвищення температури в камері згоряння дає ефект піролізного горіння і знижує вплив матеріалів, з яких складається котел на проведення тепла. Згадайте, як стало холодно в кімнаті, коли ви ненароком накрили радіатор ковдрою? Чавун, сталь - метали, з яких складається котел і радіатори є такими ж ізоляторами тепла в своєму діапазоні температур, як і ковдра, яким накрили гарячий радіатор.

Для горіння газу на відміну від горіння дров, необхідно менше вторинного повітря (повітря для горіння газу подається окремо), завдяки чому вище температура горіння, вище ефективність, повніше згорання і триваліший час горіння.

Процесом горіння піролізного газу легше керувати, тому робота газогенераторного котла піддається автоматизації практично так само, як газового або рідкопаливного котла, що дає економію на рівні сучасних котлів.

Що таке піроліз деревини? Принцип роботи піролізного котла.

Піролізні газогенераторні котли спалюють не деревину напряму, а продукти розкладання дерева. Під дією високої температури в умовах нестачі кисню суха деревина розкладається на летючу частину - піролізний газ і деревне вугілля (кокс), відбувається газифікація дров. Піроліз (розкладання) деревини відбувається при температурі 200 - 800 ° С. Піролізний газ при високій температурі горить в кисні з вторинного повітря, крім того, в процесі горіння піролізний газ сприяє повному згорянню активного вуглецю коксу. Це дає максимально можливий ККД згоряння твердого палива, і що особливо приємно, димові гази в димоході не містять шкідливого для здоров'я чадного газу, а тільки вуглекислий газ і водяну пару.

В процесі піролізного горіння утворюється сажа і зола в мінімальній кількості, так як згорає майже все, тому котел можна рідко чистити.

Конструкція піролізного котла

Утворюється в топці піролізний газ за допомогою витяжного вентилятора засмоктується в камеру згоряння з шамоту (вогнетривкої глини), де, змішуючись з вторинним повітрям, горить в міцній форсунці з карбіду кремнію. Піролізне горіння забезпечує котлу ККД на рівні 85-88%.

Своєю економністю піролізний котел, на відміну від звичайних твердопаливних котлів, зобов'язаний точній системі управління, яка вимагає наявності електрики, котел без електрики працювати не буде. Автоматика котла підтримує постійну оптимальну для тривалого горіння температуру води, здійснює управління насосом опалювального контуру, контрольовану подачу порцій повітря виконує регулятор швидкості вентилятора.

Циркуляційні насоси опалення потрібні для підвищення ефективності тепловіддачі системи опалення,

Запобігання конденсації топкових газів при температурі холодної води нижче +55 ° C, конденсація викликає корозію теплообмінника.

Зазвичай, проблему перебоїв електропостачання вирішують шляхом установки малопотужного недорогого дизельного генератора, або джерела безперебійного живлення.

Чавунний котел є довговічнішим від сталевого котла, оскільки володіє підвищеною стійкістю до смол і кислот, що утворюються в процесі піролізного горіння. Крім того, чавун менш схильний до корозії при низькій температурі, тому працює без додаткових проблем з 50%-ною потужністю восени і навесні.

Потужність котла можна регулювати заслінками первинного і вторинного повітря (повітря для піролізного газу).



Рекомендації по зменшенню витрат палива в будь-якому котлі на твердому паливі:

Піролізні котли бажано топити як можна більш сухою деревиною, так як на випаровування вологи потрібна значна кількість енергії, тоді можна отримати максимальну потужність котла і продовжити термін служби котла.

Для порівняння, 1 кг деревини з вмістом вологи в 12 - 20% дасть 4 кВт * год, той же кілограм дров з 50% вмістом води має теплоту згоряння 2 кВт * год.

Витрати на опалення можна розрахувати, за допомогою для будинку із будь-яким утепленням.

 
URL сайта: Котли тривалого горіння - альтернатива газовому опаленню
Категории:
Оценка модератора: Нет
Переходов на сайт:435
Переходов с сайта:0

 Рейтинг@Mail.ru